اطلاع رسانی

نور پردازی داخلی و نورپردازی فروشگاهی

ملاحظات نورپردازی داخلی و خارجی

راه اندای و نصب سیستم روشنایی جهت فروشگاه ها یک مهارت میباشد.از این رو مشورت با نیروی متخصص نورپردازی ضروری میباشد.اگر شما نیاز مورد استفاده فروشگاه و ویژه گی فروشگاه رو بدانید متخصص نورپردازی توانایی ایجاد کمک بیشتر به شما رو دارد.نور پردازی فروشگاهی علاوه بر نورپردازی داخلی احتیاج به نور پردازی محوطه و مشاعات رو دارا میباشد.

نورپردازی فروشگاهی و نکات نورپردازی

مکان یابی محل قرار گیری لامپ های فروشگاه باید به گونه ای باشد که کمترین میزان نور مستقیمه به چشم مشتری بتابد و حتما در بسیاری از فروشگاه های قدیمی دیده اید که چندین لامپ از سقف اویزان نموده اند که این کار به علت نور دهی نا مناسب چشم رو اذیت نموده و حس بدهی رو به مشتری القا مینماید و همچنین درخش زیاد نور باعث دیده نشدن محصول میشود .

در فروشگاه های بزرگ میتوان میتوان از سقف مشکی و همچنین چراغ های با بدنه مشکی استفاده نمود.

ملاحظات نورپردازی خارج از فروشگاه

مالکان فروشگاه های که دارای نمای خارجی میباشند”به نقش همسایگاه و مسیر خیابان توجه ویژه ای دارند. که همه این موارد باعث بالا رفتن رغبت خرید  و ورود به فروشگاه ازمشتریان میشود از این رو مشاوره با تیم برق کار و نور پرداز حرفه ای باعث بهتر دیده شدن نمای خارجی فروشکاه میشود.

نکته قابل توجه در نورپردازی خیابانی با لا بردن تعداد چراغ نصب شده در محل و همچنین استفاده از چراغ های با توان و نور پایین میباشد . زیرا چراغ با توان پایین از ایجاد سایه زیاد و همچنین نور خیره کننده و تیز ازار دهنده جلوگیری مینماید.

توجه در خرید انواع ریسه و پروژکتور با کیفیت بالا و همچنین ضد اب بودن دارای نشان IP65 به بالا بودن خیال شما رو از انجام هزینه های اضافی در اوقات دیگر اسوده مینماید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *